KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11366499
nr 1136 6499
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsningar, 2 st, Hans Wigert (1932-2015), ansikte, 2/5 respektive 4/10, signerade, bladets mått: ca 19x21
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:41:07
15/10 20:10:05
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert